Колледж миссиясы 

Жаңа әлемдегі Қазақстан Республикасының өндірістік әлеуеті мен экономикасының деңгейін арттыруға қабілетті, жоғары жеке қасиеттерге ие, теориялық және тәжірибелік дағдылары жоғары деңгейдегі, орта буындағы бәсекеге қабілетті мамандарды даярлау

 

Белгіленген миссия,  Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының

«№ 7 Бетқайнар колледжі» МКҚК

педагогикалық кеңесінде қаралды (01.12.99 № 3 хаттама)

№7 Бетқайнар колледжінің 2019-2020 оқу жылындағы

аралық аттестаттау емтихан кестесі

 

тобы

мерзімі

пәні

Емтихан алушы

 

1 курстар

1

11 фермер ш.

15.06.20     9-00

Қазақ тілі мен әдебиеті

Бағысбаева Г.Б.

2

11

18.06.20     9-00

Орыс тілі мен әдебиеті

Янгуй Ф.Н.

3

11

22.06.20     9-00

Математика

Муртазаев К.

4

11

25.06.20     9-00

Қазақстан тарихы

Саметова Д.Ж.

5

11

27.06.20     9-00

химия

Ниязбекова С.С.

 

 

 

 

 

1

12 фермер ш.

16.06.20     9-00

Қазақ тілі мен әдебиеті

Бағысбаева Г.Б.

2

12

19.06.20     9-00

Орыс тілі мен әдебиеті

Янгуй Ф.Н.

3

12

23.06.20     9-00

Математика

Муртазаев К.

4

12

26.06.20     9-00

Қазақстан тарихы

Саметова Д.Ж.

5

12

29.06.20     9-00

химия

Ниязбекова С.С.

 

 

 

 

 

1

13 дәнекерлеу ісі

17.06.20    9-00

Қазақ тілі мен әдебиеті

Исмагамбетова Н.Ж.

2

13

 20.06.20    9-00

Орыс тілі мен әдебиеті

Янгуй Ф.Н.

3

13

 23.06.20    9-00

Қазақстан тарихы

Саметова Д.Ж.

4

13

 26.06.20    9-00

Математика

Муртазаев К.

5

13

 29.06.20    9-00

физика

Муртазаев К.

 

 

 

 

 

 

2 курстар

1

21 фермер ш.

12.06.20 ж  9-00

Ауылшаруашылық машиналары

Туленбаев С.Ч.

2

21 фермер ш.

16.06.20 ж  9-00

Агрономия

Туленбаев С.Ч.

3

21 фермер ш.

19.06.20 ж 9-00

Машиналарға техникалық қызмет көрсету

Туленбаев С.Ч.

1

22 дәнекерлеу ісі

16.06.20 ж. 9-00

Арнайы технология

Сарсенбаев А.

2

22 дәнекерлеу ісі

19.06.20 ж. 9-00

материалтану

Сарсенбаев А.

1

23 ақпараттық жүйелер

19.06.20 ж. 9-00

Қазақстан тарихы

Саметова Д.Ж.

2

23 ақпараттық жүйелер

22.06.20 ж. 9-00

Менеджмент және маркетинг негіздері

Жуманова А.Д.

3

23 ақпараттық жүйелер

25.06.20 ж. 9-00

Операциялық жүйелер

Жуманова А.Д.

1

24 тігін өндірісі және киім үлгілеу

18.06.20 ж. 9-00

Тігін өндірісінің технологиясы

Джексембиева Г.Ж.

2

24 тігін өндірісі және киім үлгілеу

22.06.20 ж. 9-00

Тігін өндірісін жабдықтау

Джексембиева Г.Д.

 

3 курстар

1

31 фермер

28.05.20 ж. 9-00

Тракторларға техникалық қызмет көрсету

Мустафин А.Т.

2

31 фермер

01.06.20 ж. 9-00

Қорытынды аттестаттау

Мустафин А.Т.

1

32 фермер

29.05.20 ж. 9-00

Тракторларға техникалық қызмет көрсету

Мустафин А.Т.

2

     32 фермер

02.06.20 ж. 9-00

Қорытынды аттестаттау

Мустафин А.Т.

1

33 дәнекерлеу ісі

29.05.20 ж. 9-00

Арнайы технология

материалтану

Сарсенбаев А.

2

33 дәнекерлеу ісі

02.06.20 ж. 9-00

Қорытынды аттестаттау

Сарсенбаев А.

1

34 тігін өнд және киімдерді үлгілеу

17.06.20 ж. 9-00

Тігін өндірісінің технологиясы

Джексембиева Г.Ж.

2

34 тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу

20.06.20 ж. 9-00

Киім құрастыру

Кеженбаева Л.И.

3

34 тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу

23.06.20 ж. 9-00

Қорытынды аттестаттау

Джексенбиева Г.Д.

 

 

 

«Бекітемін»

№7 Бетқайнар колледжі директоры

                                          Г.Е. Алимбаева

 

 

 

№7 Бетқайнар колледжі  бітіруші топтарының 2019-2020 оқу жылындағы

қорытынды аттестаттау тапсыру кестесі

 

тобы

мамандығы

күні

уақыты

Емтихан қабылдаушы мұғалім

1

31

Фермер шаруашылығы

24.06.20 ж

9-00

Мустафин А.Т.

2

35

Фермер шаруашылығы

25.06.20 ж

9-00

Машанло М.И.

3

32

Фермер шаруашылығы

26.06.20 ж

9-00

Мустафин А.Т.

4

36

Фермер шаруашылығы

27.06.20 ж

9-00

Машанло М.И.

5

33

Дәнекерлеу ісі

22.06.20 ж.

9-00

Сарсенбаев А.

6

34

Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу

23.06.20 ж

9-00

Джексенбиева Г.Ж.

7

37

Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу

24.06.20 ж

9-00

Джумашева Н.А.

8

38

Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу

25.06.20 ж

9-00

Джумашева Н.А.

 

 

 

 

Бекітемін

№7 Бетқайнар колледжі директоры

                                          Г.Е. Алимбаева

 

№7 Бетқайнар колледжінің 2019-2020 оқу жылындағы

жаздық емтихан кестесі

 

тобы

мерзімі

пәні

Емтихан алушы

 

 

1 курс

 

1

14 топ фермер ш

16.06.20 ж. 9-00

Математика

Масанов Л.А.

 

2

14

19.0620 ж. 9-00

Қазақ тілі мен әдебиеті

Деркенбаева А.О.

 

3

14

22.06.20 ж. 9-00

Орыс  тілі мен әдебиеті

Янгуй Ф.Н.

 

4

14

25.06.20 ж. 9-00

химия

Ниязбекова С.С.

 

5

14

29.06.20 ж. 9-00

Қазақ тарихы

Масымканова Г.Т.

 

1

15 топ тігін өнд және киімдерді үлгілеу

16.06.20 ж. 9-00

Оыс  тілі мен әдебиеті

Янгуй Ф.Н.

 

2

15

19.06.20 ж. 9-00

матем

Масанов Л.А.

 

3

15

22.06.20 ж. 9-00

Қазақстан тарихы

Масымканова Г.Т.

 

4

15

25.06.20 ж. 9-00

Физика

Масанов Л.А.

 

5

15

29.06.20 ж. 9-00

Қазақ тілі мен әдебиеті

Деркенбаева А.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

2 курс

 

1

25 топ фермер ш

18.06.20 ж. 9-00

Ауылшаруаш. машиналары

Кадиева М.Б.

 

2

25

22.06.20 ж. 9-00

Машин техник қызм көрсету

Машанло М.И.

 

3

25

25.06.20 ж. 9-00

Агрономия негіздері

Кадиева М.Б.

 

1

26 топ фермер ш

18.06.20 ж. 9-00

Машин техник қызм көрсету

Машанло М.И.

 

2

26 топ

22.06.20 ж. 9-00

Ауылшаруаш. машиналары

Кадиева М.Б.

 

3

 

26.06.20 ж. 9-00

Агрономия негіздері

Кадиева М.Б.

 

1

27  топ тігін өнд және киімдерді үлгілеу

22.06.20 ж. 9-00

Тігін өндірісінің технологиясы

Жошиева А.Б.

 

2

27 топ

25.06.20 ж. 9-00

Тігін өндірісін жабдықтау

Жошиева А.Б.

 

1

28 топ тігін өнд және киімдерді үлгілеу

19.06.20 ж. 9-00

Тігін өндірісін жабдықтау

Жошиева А.Б.

 

2

28 топ

23.06.20 ж. 9-00

Тігін өндірісінің технологиясы

Жошиева А.Б.

 

1

29 топ есептеуіш техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету

22.06.20 ж. 9-00

Жүйелік бағдарламалық қамтамасыз ету

Нухарова Ш.

 

2

29 топ

22.06.20 ж. 9-00

Қазақстан тарихы

Масымканова Г.Т.

 

 

 

 

 

 

 

 

3 курс

 

1

35 топ фермер ш

22.06.20 ж. 9-00

Тракторларға техникалық қызмет көрсету

Машанло М.И.

 

1

36 топ фермер ш

23.06.20 ж. 9-00

Тракторларға техникалық қызмет көрсету

Машанло М.И.

 

1

37 тігін өнд және киімдерді үлгілеу

17.06.20 ж. 9-00

Тігін өндірісінің технологиясы

Жошиева А.Б.

 

2

37 топ

20.06.20 ж. 9-00

Киім құрастыру

Джумашева Н.А.

 

1

38 тігін өнд және киімдерді үлгілеу

18.06.20 ж. 9-00

Киім құрастыру

Джумашева Н.А.

Жошиева А.Б.

2

38 топ

22.06.20 ж. 9-00

Тігін өндірісінің технологиясы

Жошиева А.Б.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               

 

 

 

«Қорытынды аттестаттауды тапсыру туралы»

 

 

 

Білім алушыларды аралық және қорытынды аттестаттау  «Орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары үшін білім алушылардың үлгеріміне ағымдағы бақылауды, оларды аралық және қорытынды аттестаттауды өткізудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 18 наурыздағы №125 бұйрығына 2-қосымшаға, «Қашықтықтан білім беру технологиялары бойынша оқу процесін ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 20 наурыздағы №137 бұйрығына сәйкес жүзеге асырылады.

 

№7 Бетқайнар колледжі  бітіруші топтарының 2019-2020 оқу жылындағы

қорытынды аттестаттау тапсыру кестесі

 

тобы

мамандығы

күні

уақыты

Емтихан қабылдаушы мұғалім

1

31

Фермер шаруашылығы

01.06.20 ж

9-00

Мустафин А.Т.

2

35

Фермер шаруашылығы

03.06.20 ж

9-00

Машанло М.И.

3

32

Фермер шаруашылығы

02.06.20 ж

9-00

Мустафин А.Т.

4

36

Фермер шаруашылығы

04.06.20 ж

9-00

Машанло М.И.

5

33

Дәнекерлеу ісі

02.06.20 ж.

9-00

Сарсенбаев А.

6

34

Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу

23.06.20 ж

9-00

Джексенбиева Г.Ж.

7

36

Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу

24.06.20 ж

9-00

Джумашева Н.А.

8

37

Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу

25.06.20 ж

9-00

Джумашева Н.А.

 

 

«Қорытынды аттестаттауды тапсыруға комиссия мүшелерін құру  туралы»

 

 

 

Білім алушыларды аралық және қорытынды аттестаттау  «Орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары үшін білім алушылардың үлгеріміне ағымдағы бақылауды, оларды аралық және қорытынды аттестаттауды өткізудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 18 наурыздағы №125 бұйрығына 2-қосымшаға, «Қашықтықтан білім беру технологиялары бойынша оқу процесін ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 20 наурыздағы №137 бұйрығына сәйкес жүзеге асырылады.

 

№7 Бетқайнар колледжі  бітіруші топтарының 2019-2020 оқу жылындағы

қорытынды аттестаттау тапсыруға қатысатын комиссия мүшелері

 

Қай мамандыққа комиссия мүшесі

         Тегі, аты, әкесінің аты

Жұмыс беруші

1

Фермер шаруашылығы

Жуманов Тимур Жуманович

 «Талап»  ш\қ   басшысы

 

 

Саров Курманбек Исхарович

 «Арман» ш\қ  

2

Дәнекерлеу ісі

Мустафин Токтар Кайсарович

 «Береке»  ш\қ   басшысы

 

 

 

 «» ш\қ   басшысы

3

Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу

Онгельдиева Асия Рахымжановна

«Айша» тігін цехының басшысы

 

 

Булавина Надежда Ивановна

ЖСШ «Аленсия»  технолог

 





Бетқайнар колледжінің білімгерлерімен, Ұлы Отан Соғысының 75 жылдығына орай, қашықтықтан өткізілген іс-шара



Біз біргеміз- 9 мамырға құттықтау,№ 7 Бетқайнар колледжі# 


«БЕКІТЕМІН»

№7 Бетқайнар колледж

директоры

Г. Е. Алимбаева

 

 

 

№7 Бетқайнар колледжінің қашықтықтан оқыту кезіндегі тәрбие жұмысының жоспары

 

 

Сәуір

Іс – шараның атауы

Өткізу түрі

Мерзімі

Орындауға жауаптылар

1

Колледжд түлектердің ұстаздарға алғыс білдіру

Онлайн акция

12. 04. 2020 ж

Картамбаев Д.К.

2

Өмір сен маған қымбатсын

Онлайн презентация

13. 04. 2020 ж

Психолог

3

«Біз біргеміз!»

Студенттердің колледж ұстаздарына алғыс білдіру онлайн акциясы

14. 04. 2020 ж

Картамбаев Д. К.

4

Жауапкершілік жетістіктер бастауы

Онлайн дәріс

15. 04. 2020 ж

Топ жетекшілер мен топқа жауапты ө/оқыту шеберлері

5

«Менің ән ұраным»

Онлайн челенж

16. 04. 2020 ж

Есбол А. К.

6

«Біздің есімізде»

ҰОС қатысушылары туралы видео роликтер байқауы

17-25 сәуір аралығы

Фатулаев Ш.О.

7

Бақыт деген не?

Мативациалық бейнеролик

20.04.2020ж

Психолог

8

Мамандығым мақтанышым

Қашықтықтан студенттер өздерінің мамандығы бойынша үйден жасаған жұмыстары бойынша видеоролик байқауы

21 – 27 сәуір

Жауар Б. Ұ.

 

«Студент өмірінің бір күні»

Флешмоб

22-24 сәуір

Есбол А. К.

 

«Мен елімнің патриотымын!»

Әскери патриоттық ойындар

23. 04. сәуір

Фатулаев Ш.О.

 

Ата – аналар мен заңды өкілдерінің заң алдында бала тәрбиесі бойынша жауапкершілігі

Ақпараттық презентация

27. 04. 2020 ж

Картамбаев Д.К.

 

Ерлік сабақтары

Онлайн сабақ

27. 04. 2020 ж

Фатулаев Ш.О.

 

«Біз салауатты өмір салтын қолдаймыз»

Онлайн акция

28-30 сәуір

Ахатаева Х.

Фатулаев Ш. О.

Сангуй Р.

 

 

Мамыр

Іс – шараның атауы

 

Мероприятия

Өткізу түрі

 

 

Формат проведения

Пайданылатын онлайн желісі

 

Использование онлайн интернет приложение

Мерзімі

 

 

Сроки

Орындауға жауаптылар

 

Ответственные за исполнения

 

«1 мамыр – ынтымақ күні»

 

«1 мая-День единства и дружбы»

Онлайн тәрбие сағаты

 

Онлайн  воспитательный час

Whatsapp

 

25. 04. 2020 ж

Картамбаев Д. К.

 

 

 Рук групп и мастера производственного обучения

 

"Біздің достығымыз-біздің бірлігіміз"

 

«Наша дружба – наше единство!»

Онлайн сурет байқауы

 

 

Онлайн конкурс рисунков

Whatsapp

 

27. 04. 2020 ж

Есбол А. К.

 

 

 

Масымханова Г. Т.

 

«Бір шаңырақ астында!»

 

«Под единым шаныраком»

 

Қашықтық топ сағаты

 

Дистанционный кураторский час

Whatsapp

 

28. 04. 2020 ж

Топ жеткшілер мен ө/оқыту шеберлері

 

Рук групп и мастера производственного обучения

 

«Қазақ елі – татулық мекені»

 

«Казахстан дом дружбы»

Мәнерлеп оқу

 

 

Вырозительное чтение

Whatsapp, Youtube

29. 04. 2020 ж

Бағысбаева Г. Б.

 

 

Янгуй Ф. Н:

 

«Төрлетіңдер, ақ дастархан басына!»

 

Конкурс кулинарий

Онлайн кулинарлық байқау

 

Конкурс кулинарий онлайн

Whatsapp

(видео)

30. 04.2020 ж

Масадыкова Р.

Келдибаева Г.

 

 

Жошиева А.

Айша Сулеймановна

 

«Еркін елдің ұланымыз!»

 

"Мы стражи свободной страны!"

Онлайн тәрбие сағаты

 

Онлайн  воспитательный час

Zoom

(Фото есеп)

1 – 2 мамыр

Фатулаев Ш. О.

 

 

«Әскери жолмен, жігерлі ұлан болайық!»

Конкурс военно патриотических песен

Паириоттық ән байқауы

 

Онлайн конкурс

Whatsapp

(видео)

3-4 мамыр

Фатулаев Ш. О. Т

Есбол А. К.

 

 

 

«Біз Отанның болашық ұланымыз!»

«Мы будущие стражи Родины!»

 

Онлайн сурет байқауы

 

Конкурс рисунков онлайн

Whatsapp

(видео)

5.05.2020 ж

Есбол А. К.

 

 

Асилбаев М. А.

 

«Ел қауіпсіздігі сенімді қорғалуда»

 

«Безопасность страны надежно защищена»

Онлайн шығарма байқауы

 

 

Конкурс сочинений онлайн

Whatsapp

Instagram

4-5 мамыр

Бағысбаева Г. Б.

 

 

 

Янгуй Ф. Н.

 

«Ел қорғаны – егемендік сақшысы»

Онлайн топ сағаттар

Whatsapp

 

5 мамыр

Топ жеткшілер мен ө/оқыту шеберлері

 

 

«Ұлтымыздың мақтанышы, үлкен рухтың иесі»

 

«Гордость нашей нации, обладатель великого духа»

Тағзым сағаты

 

 

 

 

Час блогодарности

Whatsapp

 

6-10 мамыр

Саметова Д. Ж.

 

 

 

 

Масымханова Г. Т.

 

«Мың тағзым, Ұлы Жеңіске!»

 

"Тысяча поклонов Великой Победе!"

Онлайн эссе байқауы

 

Конкурс эссе онлайн

Whatsapp

 

11-12 мамыр

Бағысбаева Г. Б.

 

 

Янгуй Ф. Н.

 

«Отты жылдар»

 

"Огненные годы"

Оқу байқауы

 

Конкурс чтений

Whatsapp

 

13. 05. 2020 ж

Бағысбаева Г. Б.

 

Янгуй Ф. Н.

 

«Әлия жүрегі»

 

"Сердце Алии"

Фильм көру

(фото есеп)

Показ фильма

Youtube

14-15. мамыр

Фатулаев Ш.О.

 

«Ешкімде, ештеңе де ұмытылмайды!»

 

"Никто, ничто не забыто!"

Сурет байқауы

 

 

 

Кокурс рисунков

Whatsapp

 

15. 05. 2020 ж

Есбол А. К.

 

 

 

Дифу И. Х.

 

Жоспарды орындаған ДТіЖО – Д. К. Картамбаев     


#қашықтаноқыту № 7 Бетқайнар колледжі #

#бізбіргеміз #